slide-1.jpg slide-2.jpg slide-3.jpg slide-4.jpg slide-5.jpg slide-6.jpg

slide-1.jpg

slide-2.jpg

slide-3.jpg

slide-4.jpg

slide-5.jpg

slide-6.jpg

PreviousNext

KALENDAR AKTIVNOSTI ZA SPROVOĐENјE ZAVRŠNOG ISPITA ZA ŠKOLSKU 2016/2017. GODINU I UPISA UČENIKA U SREDNјU ŠKOLU ZA ŠKOLSKU 2017/2018. GODINU

Probni završni ispit, matematika

petak

07.04. u 12 č

Probni završni ispit, srpski jezik i kombinovani test

subota

08.04. srpski jezik u 09, kombinovani test u 11:30 časova

Unos opštih podataka i ocena 6. i 7. razreda

 

do 07.05.

Prijavlјivanje kandidata za prijemni ispit (detalјnije obaveštenje u srednjim školama koje sprovode prijemni ispit)

petak-subota-nedelјa-ponedelјak

12-15.05. od 9-14 č

Prijavlјivanje vanrednih učenika - starijih od 17 godina za prijemni ispit (detalјnije obaveštenje u školskim upravama)

petak i ponedelјak

12. i 15.05. od 9-14 č

Prijemni ispiti za odelјenja u školama u kojima se deo nastave ostvaruje na stranom jeziku

subota

27.05. 10 č

Prijemni ispiti u muzičkim školama

četvrtak-petak-subota

01.06-03.06. od 10 č

Prijemni ispiti u baletskim školama

nedelјa-ponedelјak-utorak

04.06-06.06. od 10 č

Prijemni ispiti u umetničkim školama likovne oblasti

petak-subota-nedelјa

02.06-04.06. od 9-12 i 14-17 č

Prijemni ispit u Matematičkoj gimnaziji i matematičkim odelјenjima

subota

03.06. od 10-12 č

Prijemni ispit za učenike sa posebnim sposobnostima za fiziku (matematika/fizika) i prijemni ispit za učenike sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku (matematika)

nedelјa

04.06. 10-12 č ispit iz matematike, 14-16 č ispit iz fizike

Prijemni ispit u filološkim gimnazijama i filološkim odelјenjima

subota-nedelјa.

03.06-04.06. 10-12 č

Prijavlјivanje učenika i podnošenje sportske dokumentacije u Sportskoj gimnaziji

subota-nedelјa.

03.06-04.06. od 9-14 č

Prijavlјivanje, u školskim upravama, vanrednih učenika starijih od 17 godina za upis u srednju školu

ponedelјak - petak

29.05-09.06.

Preliminarni rezultati prijemnog ispita u matematičkim i filološkim odelјenjima, odelјenjima za učenike sa posebnim sposobnostima za fiziku, odelјenjima za učenike sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku i za odelјenja u školama u kojima se deo nastave ostvaruje na stranom jeziku

sreda

07.06. do 8 č

Preliminarni rezultati prijemnog ispita u umetničkim, muzičkim i baletskim školama

četvrtak

08.06. do 8 č

Podnošenje i rešavanje eventualnih žalbi učenika na rezultate prijemnog ispita (detalјnije obaveštenje u srednjim školama koje sprovode prijemni ispit)

četvrtak

08.06. od 8-16 č

Konačni rezultati prijemnih ispita  (detalјnije obaveštenje u srednjim školama koje sprovode prijemni ispit)

petak

09.06. do 12 č

Završni ispit - test iz srpskog (maternjeg) jezika

sreda

14.06. od 9-11 č

Pregledanje testa iz srpskog (maternjeg) jezika

sreda

14.06. od 12 č

Završni ispit - test iz matematike

četvrtak

15.06. od 9-11 č

Pregledanje testa iz matematike

četvrtak

15.06. od 12 č

Završni ispit - kombinovani test

petak

16.06. od 9-11 č

Pregledanje kombinovanog testa

petak

16.06. od 12č

Supervizija sprovođenja završnog ispita

od srede do subote

14-17.06.

Dešifrovanje sva tri testa (posle pregledanja kombinovanog testa)

petak

16.06.

Unos rezultata završnog ispita

subota

17.06.

Provera sklonosti za upis učenika u 7. razred za program osnovnog obrazovanja učenika obdarenih za matematiku

subota

17.06. u 12č

Preliminarni rezultati završnog ispita na nivou škole

nedelјa

18.06. do 8č

Prijem i rešavanje žalbi učenika na rezultate završnog ispita u osnovnim školama

ponedelјak

19.06.od 8 do 16 č

Prijem i rešavanje žalbi učenika na rezultate završnog ispita u okružnim upisnim komisijama

utorak

20.06.od 8 do 16 č

Objavlјivanje konačnih rezultata završnog  ispita

petak

23.06. do 8 č

Upis u muzičke i baletske škole

petak

23.06. do 16 č

Popunjavanje i predaja liste želјa u osnovnoj školi i unos u bazu podataka

subota i nedelјa

24. i 25.06. od 8 do 15 č

Provera liste želјa od strane učenika u osnovnim školama

četvrtak

29.06. od 8 č

Prijem žalbi učenika na izražene želјe i unošenje ispravki

četvrtak

29.06. od 8 do 15 č

Objavlјivanje zvanične liste želјa učenika, provera liste želјa na zvaničnom i tehničkom sajtu

petak

30.06. do 12 č

Objavlјivanje zvaničnih rezultata raspodele po školama i obrazovnim profilima u osnovnim i srednjim školama

ponedelјak

03.07.od 8 č

Objavlјivanje preostalih slobodnih mesta za upis u drugom krugu

ponedelјak

03.07. do 20 č

Upis učenika u srednje škole - prvi upisni krug, osim za upis u muzičke i baletske škole

utorak i sreda

04. i 05.07.

Popunjavanje i predaja liste želјa za drugi upisni krug

utorak

04.07. od 8 do 15 č

Objavlјivanje preostalih slobodnih mesta posle drugog upisnog kruga

petak

07.07. do 8 č

Objavlјivanje konačnog rasporeda učenika po školama u drugom upisnom krugu

petak

07.07. do 8 č

Upis učenika u srednje škole - drugi upisni krug, osim za upis u muzičke i baletske škole

petak

07.07. od 8 do 15 č

Detalji

Kontaktirajte nas

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Unesite kod sa slike

Gimnazija "Svetozar Marković"

Ul. Branka Radičevića br. 1

18000 Niš, Republika Srbija

Tel./Faks: +381 18 254 396

Tel: +381 18 242 984

Web: www.gsm-nis.edu.rs

E-mail: gsm-nis@open.telekom.rs